Мова: Українська

Валюта: EUR

Andro-Ukraine

 

Історія Андро


 

У світі настільного тенісу є імена, які користуються великим авторитетом. З одного боку це гравці: чемпіони світу, Європи, Олімпійських Ігор. З іншого боку - компанії-виробники, без роботи яких, тенісний інвентар не був-би таким сучасним і зручним для гравців. Чому зручним, запитаєте ви. Та все просто. У кожного гравця досить технічного браку, що не може не відбиватися на результаті гри. Хороший і правильний інвентар це насамперед ваш комфорт і впевненість. Комфорт-це задоволення, впевненість-перемога. Саме ці якості так важливі в настільному тенісі і саме цим якостям Andro приділяє велику увагу.

 

90-ті роки, вже тоді один з найбільших світових магазинів настільного тенісу Schoeler-Micke запустив виробництво інвентарю під ім'ям своєї марки. Продаж всіх лідируючих тенісних фірм не була настільки цікавою, як розпочате власне виробництво. Що у них було на думці?! Можливо, німці вели маркетингову політику і таким чином намагалися розрекламувати своє ім'я на весь світ. У них це дуже добре вийшло. Ніхто не пам'ятає той момент, коли товари марки Schoeler-Micke зникли з прилавків магазинів. Тоді-то замість старого прийшло нове - в світі настільного тенісу з'явилося в майбутньому авторитетне ім'я - Andro. Зараз для багатьох з нас Andro це насамперед надійність і незмінна якість. Через довгі роки після появи німецького бренду на тенісному ринку, любителі настільного тенісу жодного разу не засумнівалися в якості їх продукції. Кожен новий сезон Андро здивовує нас не просто новинками, а високо-технологічними продуктами. Спортивний одяг не проиграє по своїй якості і стилю жодному з відомих світових лідерів спортивного одягу. Також з'явилася нова накладка  Andro Rasant, котра створила справжній фурор у світі настільного тенісу, а перевірена Hexer ще нікому не здавала свої позиції. Те ж можна сказати і про основи: Kinetic Supreme, Super Core Cell і Super Core Carbon Light - досить популярні і перевірені основи.

 

За такий короткий час вивести фірму-виробника на провідне місце в світовому настільному тенісі - завдання не з легких. Все це, погодьтеся, результат великої і відповідальної роботи.

Величезну увага німецький виробник приділяє дитячому спорту. Створені спортивні клуби. Безліч перспективних молодих гравців були взяті на фінансування.

 

Андро э ексклюзивним спонсором одягу азіатській команди "всіх зірок". Багаторазовий чемпіон Німеччини, призер чемпіонатів світу та Європи Christian Sus, віддаючи перевагу Andro, є обличчям компанії, а не менш іменита німкеня, 14-й номер світового рейтингу Wu Jiaduo - муза бренду.

 

Зараз неможливо вже уявити сучасний настільний теніс без Андро.

 

Андро робить все, щоб ми з вами отримували справжню насолоду від проведеного в залі часу.

super core cell накладка roxon спортивний одяг ракетки настільного тенісу пінг понг аксесуари hexer powersponge treiber спорт TT-ENERGY накладки тенісна ракетка інвентар настільний теніс ракетка тенісний робот м'ячі HEXER Andro Україна тенісний стіл plasma очищувач стіл для настільного тенісу робот для настільного тенісу andro kinetic supreme Ексклюзивний Дистриб'ютор в Україні RASANT сітка