Мова: Українська

Валюта: EUR

Andro-Ukraine

 

Історія Андро


 

У світі настільного тенісу є імена, які користуються великим авторитетом. З одного боку це гравці: чемпіони світу, Європи, Олімпійських Ігор. З іншого боку - компанії-виробники, без роботи яких, тенісний інвентар не був-би таким сучасним і зручним для гравців. Чому зручним, запитаєте ви. Та все просто. У кожного гравця досить технічного браку, що не може не відбиватися на результаті гри. Хороший і правильний інвентар це насамперед ваш комфорт і впевненість. Комфорт-це задоволення, впевненість-перемога. Саме ці якості так важливі в настільному тенісі і саме цим якостям Andro приділяє велику увагу.

 

90-ті роки, вже тоді один з найбільших світових магазинів настільного тенісу Schoeler-Micke запустив виробництво інвентарю під ім'ям своєї марки. Продаж всіх лідируючих тенісних фірм не була настільки цікавою, як розпочате власне виробництво. Що у них було на думці?! Можливо, німці вели маркетингову політику і таким чином намагалися розрекламувати своє ім'я на весь світ. У них це дуже добре вийшло. Ніхто не пам'ятає той момент, коли товари марки Schoeler-Micke зникли з прилавків магазинів. Тоді-то замість старого прийшло нове - в світі настільного тенісу з'явилося в майбутньому авторитетне ім'я - Andro. Зараз для багатьох з нас Andro це насамперед надійність і незмінна якість. Через довгі роки після появи німецького бренду на тенісному ринку, любителі настільного тенісу жодного разу не засумнівалися в якості їх продукції. Кожен новий сезон Андро здивовує нас не просто новинками, а високо-технологічними продуктами. Спортивний одяг не проиграє по своїй якості і стилю жодному з відомих світових лідерів спортивного одягу. Також з'явилася нова накладка  Andro Rasant, котра створила справжній фурор у світі настільного тенісу, а перевірена Hexer ще нікому не здавала свої позиції. Те ж можна сказати і про основи: Kinetic Supreme, Super Core Cell і Super Core Carbon Light - досить популярні і перевірені основи.

 

За такий короткий час вивести фірму-виробника на провідне місце в світовому настільному тенісі - завдання не з легких. Все це, погодьтеся, результат великої і відповідальної роботи.

Величезну увага німецький виробник приділяє дитячому спорту. Створені спортивні клуби. Безліч перспективних молодих гравців були взяті на фінансування.

 

Андро э ексклюзивним спонсором одягу азіатській команди "всіх зірок". Багаторазовий чемпіон Німеччини, призер чемпіонатів світу та Європи Christian Sus, віддаючи перевагу Andro, є обличчям компанії, а не менш іменита німкеня, 14-й номер світового рейтингу Wu Jiaduo - муза бренду.

 

Зараз неможливо вже уявити сучасний настільний теніс без Андро.

 

Андро робить все, щоб ми з вами отримували справжню насолоду від проведеного в залі часу.

hexer powersponge Andro Україна HEXER м'ячі тенісний стіл інвентар спортивний одяг пінг понг ракетки настільного тенісу TT-ENERGY настільний теніс RASANT накладка roxon plasma тенісна ракетка очищувач Ексклюзивний Дистриб'ютор в Україні ракетка treiber kinetic supreme тенісний робот накладки аксесуари andro super core cell робот для настільного тенісу сітка спорт стіл для настільного тенісу